מרכזיות

בימינו, מרבית ההתקשרות של עסקים וארגונים שונים מול קהל לקוחותיהם מתרחשת באמצעות המחשב ובאמצעות הטלפון.
אצלנו בחברת אברי אלקטרוניקה מבצעים התקנות של מערכות תקשורת ומתח נמוך מכל סוג, ומתמחים בהקמת מרכזיות טלפון, ביניהם: מרכזיות טלפון אנלוגיות, דיגיטליות מרכזיות-IP,מרכזיות בענן .
כמו כן אנו משלבים מערכות דואר קולי חכמות כולל נתבי שיחות ,הקלטה ,CALL-CENTER מ-4 מינויים עד מאה ומרכזיות טלפון משומשות.
נציגנו ישמחו לסייע לכם בבחירת הציוד המתאים ביותר לדרישותיכם, להתקינו על הצד הטוב ביותר וללוות אתכם עד להטמעת הציוד, לשביעות רצונכם המלאה.

 

מרכזיות משומשות

 
יש לכם אפשרות גם למצוא מרכזיות שכוללות חומרה ישנה. זה פתרון נוח יחסית למי שבכל זאת רוצה את המרכזייה אצלו בעסק, אך רוצה לשמור על מסגרת תקציבית נוחה. תוכלו למצוא אצלנו טלפונים חכמים מיד שניה עם אחריות מלאה.

 

איזה עוד מרכזיות יש?

 
כמובן שיש עוד מרכזיות רבות שתוכלו לבחור מתוכן. יש מרכזיות IP מרכזיות על תשתית האינטרנט ועוד.
יש כמובן גם מותגים רבים למרכזיות שאפשר למצוא – Avaya, פנסוניק ,cisco ועוד מותגים מעולים.

 

למצוא הכל ב"אברי אלקטרוניקה"

 
כעת, כשאתם מבינים את האופציות העומדות בפניכם, כל שעליכם לעשות זה רק ללחוץ על הלינק צור קשר או להתקשר אלינו ולהזמין ייעוץ בהרכבת מרכזיה ע"י נציג החברה או את המרכזייה עצמה.
 

טלפונים

 
ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של דגמי טלפונים המהווים את ציוד הקצה של המרכזיות. כל אחד ואחד מהמוצרים בקטגוריה זו מיוצר תחת בקרת אבטחת איכות מחמירה.

בין השאר, משווקת החברה את המוצרים הבאים:

AVAYA 9504 – טלפון חכם למערכת AVAYA בעל צג בן ארבע שורות וארבעה לחצנים, לתכנות גמיש בשלושה מצבים. המכשיר מתאים למרכזיות IP-OFFICE החל מגרסה 7 ואילך.

PANSONIC NT343 – טלפון IP למרכזיית פנסוניק בעל 3 שורות של צג ו-24 לחצני תכנות גמישים.

טלפון אנלוגי GCE6097 – מכשיר זה מצויד בזיכרון פנימי, מסך תצוגה מואר וחיבור מיוחד למערכת ראש. בנוסף, הוא מאובזר בדיבורית ובצג שיחה מזוהה.

Snom 360 – אחד המכשירים המתקדמים ביותר כיום. הטלפון מצויד במגוון רחב ביותר של פונקציות מתקדמות, דוגמת מסך מגע צבעוני הניתן להזזה ברזולוציית HD, 2 מקשים ניתנים לתכנות, שיחה מזוהה, דיבורית, חיבור אינטרנט דואלי ועוד.

אביזרים נלווים – נוסף על מערכות הטלפוניה וציוד הקצה, אנחנו באברי אלקטרוניקה בע"מ משווקים אביזרי עזר לטלפונים כגון: יחידות הרחבה, אוזניות, מערכות הקלטה ועוד.

AVAYA 9504

טלפון אנלוגי GCE6097

SNOM 360

מרכזיית טלפונים דיגיטלית

TDA Hybrid

מרכזיות טלפון

PANSONIC NT343