מרכזיות IP בענן

מרכזיות IP בענן

 
אנחנו בחברת אברי אלקטרוניקה, מתמחים במגוון רחב של פתרונות תקשורת, מציעים את הטכנולוגיה המתקדמת בתחום המרכזיות כיום – מערכת היושבת ב"ענן" או באינטרנט, ומאפשרת לכל עסק ליהנות משירותי תקשורת מותאמים אישית, בניהול עצמאי.
למעשה, לא נדרש ידע רב לאחר שהותקנה המערכת, על מנת ליצור שלוחות נוספות, ליזום שיחות ועידה מרובות משתתפים ולעקוב אחר השיחות בארגון.
כל זאת באמצעות מרכזיות טלפון ip. אז, איך העסק שלכם יכול להתקדם בתוך יום אחד?
 

מביטים לעתיד – משדרגים את הטכנולוגיה בעסק

 
לפני שנים השתמשנו במכונות כתיבה – היום אנו מקלידים על מסכי מגע. המעבר ממחשבים בגודל חדר ללפטופים בגודל כף יד היה מהיר במיוחד. עם זאת, מערכות הטלפוניה הישנות עדיין דומות מאד לאלה שמרבית העסקים מחזיקים בארץ.
נכון, עברנו מחוגה מסתובבת ללחצנים המפיקים צלילים, אך הטכנולוגיה הבסיסית נשארה קווית. אך לא לאורך זמן.
 

האבולוציה של המרכזיות

 
שילוב של עלויות אטרקטיביות ומגוון רחב של אפשרויות ניהול הובילו חברות רבות לעבור לאבולוציה הטכנולוגית הבאה בתחום מערכות הטלפוניה – מרכזיות ip בענן.
לא עוד עלויות גבוהות לשיחות המתבצעות בתוך הארגון, לא עוד שיחות ועידה באמצעות תוכנות יקרות – הכל מרוכז כעת במרכזיה אחת – שגם המזכירה יכולה לנהל בקלילות בלחיצת כפתור.
עם מרכזיות ip אתם יכולים לבצע פעולות מורכבות שדרשו ידע מתקדם בתקשורת באותה הקלות שבה אתם מעלים פוסט בפייסבוק.
 
מרכזיות ip בענן – הרבה יותר פשוט ממה שחשבתם
באברי אלקטרוניקה אנו משנים את חייכם בתוך יום אחד. מגיעים לעסק ומייעצים איזו מערכת תקשורת ip הכי מתאימה לעסק, בוחנים מספר חלופות ביחד אתכם בהתאם לצרכי הארגון, ומתקינים את המערכת במהירות. תוכלו לבחור להישאר עם המרכזיה הקיימת ולשלב פתרונות ip, או להעביר את הארגון כולו לטכנולוגיה מתקדמת וחכמה יותר.
 
אילו יתרונות תמצאו במרכזיות IP?
מרכזיות ip בענן ינפיקו לכם דוחות מתקדמים על שיחות נכנסות ויוצאות, יאפשרו לכם לנהל שלוחות, לבצע עקוב אחרי להיכנס ולצאת ממצב "לא להפריע" ולקבל הודעות בכל שלוחה. בנוסף, מרכזיות אלה יאפשרו לכם לחסוך סכום ניכר בעלויות התקשורת – וכל זאת באמצעות מערכות הנראות בדיוק כמו המרכזיה הקיימת שלכם.

רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר ונשמח להציג בפניכם עולם טכנולוגי חדשני בתום מרכזיות ה- ip
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest